قوانین و مقررات

شرایط و ضوابط همکاری با موسسه ترجمه دانا

-تخمین هزینه و زمان لازم برای انجام سفارش توسط موسسه ترجمه دانا در اختیار کاربر قرار می­ گیرد.

-موسسه ترجمه دانا هیچ گونه مسئولیتی در قبال عدم دسترسی منظم کاربر به وب سایت و عدم بررسی اطلاعیه ها از سوی کاربر نخواهد داشت.

-موسسه ترجمه دانا دسترسی دائمی و بدون وقفه به وب سایت را تضمین نمی کند.

-کاربر می تواند طبق صلاحدید خود هر گونه قرارداد را با دادن اعلان به صورت ایمیل یا تلفن و در روزهای کاری و ساعات اداری لغو نماید. در صورتی که قرارداد از سوی کاربر لغو شود، موسسه ترجمه دانا مقدار ترجمه انجام شده را در قبال دریافت هزینه آن به علاوه 10 درصد از هزینه کل سفارش به عنوان جریمه ناشی از لغو به کاربر تحویل می دهد. این مبالغ از کل هزینه دریافتی کسر و مابقی مبلغ به کاربر بازگردانده خواهد شد.

-موسسه ترجمه دانا هم می تواند طبق صلاحدید خود و با دادن اعلان به کاربر، هر گونه قرارداد را لغو نماید. این اعلان می تواند به صورت ایمیل، پیامک و تلفن باشد. در صورتی که یک قرارداد از سوی موسسه ترجمه دانا لغو گردد. موسسه موظف است کل مبلغ آن سفارش را به کاربر بازگرداند.

-در صورت تاخیر در انجام قرارداد از طرف موسسه ترجمه دانا، کاربر می­تواند منتظر اتمام کار بماند؛ در غیر این صورت مبلغ پرداخت شده به او برگردانده شده و ترجمه به او ارائه نمی شود.

-موسسه ترجمه دانا مسئولیتی در قبال عدم انجام تعهدات خود که در نتیجه مواردی خارج از اختیار موسسه ترجمه دانا  نظیر وقوع بلایای طبیعی، شرایط غیرعادی، قطعی کلی شبکه اینترنت و دیتا و ... باشد، نخواهد داشت.

-موسسه ترجمه دانا می تواند هر یک یا تمامی خدمات خود را طبق صلاحدید و بدون اطلاع رسانی فراگیر تعلیق، قطع و یا دچار تغییر کند. کاربران می توانند در مورد سفارشات پیشین اعتراض کنند و موسسه ترجمه دانا  ملزم است تمام هزینه پرداختی برای خدمات انجام نشده را به کاربر بازگرداند. در مواردی که بخش هایی از سفارش انجام شده است، مبلغ بازگردانده شده برای باقیمانده خدمات خواهد بود.

-در صورت اعتراض کاربر به کیفیت سفارش تحویلی، این اعتراض توسط کارشناسان موسسه ترجمه دانا بررسی می شود و در صورت تایید، نسبت به بازپرداخت هزینه سفارش به کاربر توافق می گردد.

-در هنگام ثبت سفارش از سوی کاربر، زبان و زمینه سفارش از کاربر سوال می شود. در صورتی که کاربر زبان و زمینه سفارش را اشتباه انتخاب و سفارش را پرداخت کند و این انتخاب اشتباه موجب تفاوت قیمت شود. موسسه ترجمه دانا  مسئولیتی در مورد انجام سفارش نخواهد داشت. این موضوع با یک اعلان به صورت ایمیل یا تلفن در روزهای کاری و ساعات اداری به اطلاع کاربر خواهد رسید و در مورد انجام یا عدم انجام سفارش با او توافق خواهد شد.

-کلیه مترجمان، کارمندان و مدیران موسسه ترجمه دانا ملزم به حفظ اطلاعات موجود در سفارش کاربر هستند. بدیهی است که مراجع قانونی با ارائه حکم دادگاه قادرند به این اطلاعات دسترسی داشته باشند.

-تمام حقوق مادی و معنوی سفارش ترجمه و بازخوانی شده متعلق به کاربر خواهد بود.

-موسسه ترجمه دانا هیچ گونه بررسی در ارتباط با محتوای سفارش انجام نمی دهد و کلیه مسئولیت مرتبط با محتوای سفارش و ترجمه آن نظیر مغایرت با شعائر دینی، اخلاقی و عرفی جامعه، افشای اطلاعات محرمانه اشخاص حقیقی یا حقوقی و هرگونه مطلبی که ترجمه و نشر آن برخلاف قوانین نظام جمهوری اسلامی ایران باشد، به عهده کاربر است.

-کلیه حقوق محتوای وب سایت شامل متن ها، تصاویر، تبلیغات، پیوندها و ویدئو ها متعلق به موسسه ترجمه دانا است و کاربر تحت هیچ شرایطی مجاز به تغییر، فروش،کپی برداری یا به اشتراک گذاشتن هیچ بخشی از محتویات وب سایت نیست.

-ثبت هرگونه سفارش در سایت موسسه ترجمه دانا به آدرسwww.DYD.ir  به معنی موافقت شما با شرایط و ضوابط موسسه ترجمه دانا خواهد بود.

-شرایط و ضوابط اعلام شده در مورد هر یک از خدمات ارائه شده توسط موسسه ترجمه دانا و هر کدام از سفارش های کاربر صدق می کند.

-ثبت سفارش توسط کاربر بدین معنا است که کاربر تمام بندهای شرایط و ضوابط را کاملا پذیرفته است.