دارالترجمه رسمی در همدان

دارالترجمه رسمی در همدان، با در اختیار داشتن مجوزهای قانونی در حوزه خدمات ترجمه، بیش از هفت سال است فعالیت خود را در زمینه ترجمه رسمی اسناد و مدارک و همچنین ترجمه عادی آغاز کرده است. هدف اصلی موسسه در همدان ارائه کلیه خدمات ترجمه رسمی و عادی و امور مرتبط با آن به همشهریان محترم می باشد.

موسسه ترجمه دانا با کادری مجرب از مترجمین رسمی قوه قضاییه، اساتید دانشگاه و مترجمین تخصصی رشته های مختلف همواره سعی نموده خدمات ترجمه را با بهترین کیفیت برای مشتریان محترم به صورت حضوری و غیر حضوری ترتیب دهد.

از خدمات اصلی موسسه می توان به ارائه ترجمه رسمی اسناد و مدارک و همچنین اخذ تاییدات ترجمه های انجام شده از سوی دادگستری و وزارت امور خارجه در کمترین زمان ممکن اشار کرد.

خدمات بخش رسمی موسسه دانا به همه افراد حقیقی، شرکت ها و موسسات دولتی و خصوصی ارائه می شود. موسسه علاوه بر ترجمه رسمی در زمینه ترجمه عادی نظیر ترجمه مقالات، کتب و نیز ترجمه قراردادها، پژوهش ها و مکاتبات بین شرکت ها در کشورهای مختلف نیز می پردازد.

تمامی ترجمه ها در موسسه دانا با بالاترین کیفیت ترجمه شده و با دقت و حساسیت خاصی ارزیابی می شوند. ما در تحویل تاخیری نداریم و به زمانی که در ابتدا اعلام می کنیم پایبند هستیم چرا که اهمیت وقت شما را درک می کنیم.  

 

بخشی از خدمات بخش رسمی موسسه دانا

1- ترجمه رسمی احوال شخصیه

احوال شخصیه مجموعه اى از صفات شخصی می باشد. خرسندیم که می توانیم این گونه مدارک را در کوتاه ترین زمان ممکن برای مشتریان ترجمه کنیم. نمونه هایی از این مدارک می توان به گذرنامه، کارت پایان خدمت، گواهی تولد یا وفات، گواهی تجرد یا تاهل، گواهی اشتغال به کار یا تحصیل، گواهینامه رانندگی، اسناد حقوقی، گواهی عدم سوء پیشینه، سند ازدواج و طلاق، شناسنامه، کارت ملی و غیره را نام برد.

 

2- ترجمه رسمی پروانه ها و فیش های حقوقی
موسسه ترجمه دانا متخصص ترجمه رسمی انواع کارت های شناسایی، فیش های حقوقی شرکت های دولتی و خصوصی، مدارک بانکی، پروانه ها اعم از پروانه وکالت، پروانه مهندسی، پروانه مطب، پروانه پزشکی، پروانه تأسیس، کارت ها از قبیل کارت دانشجویی، کارت نظام پزشکی، کارت نظام مهندسی، کارت واکسن و همچنین موجودی حساب های بانکی و چک می باشد.

 

3- ترجمه رسمی مدارک تحصیلی

موسسه دانا مفتخر است ترجمه رسمی مدارک تحصیلی شما اعم از مدارک سازمان آموزش و پرورش، سازمان فنی و حرفه ای، وزرات علوم تحقیقات و فناوری، وزرات بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و دانشگاه آزاد اسلامی را با دقت و تمرکز ترجمه می کند چرا که ترجمه این قبیل مدارک مستقیما به آینده افراد مرتبط است.

این اسناد شامل مدارک تحصیلی مدارس ایرانی خارج از کشور، مدارک تحصیلی مدارس خارجی مستقر در ایران، تاییدیه مدارک تحصیلی، مدارک تحصیلی پایه های دوره اول و دوم ابتدایی، دوره اول و دوم دبیرستان، مدارک پایان دوره دیپلم و پیش دانشگاهی، کارنامه سازمان سنجش مربوط به کنکورهای سراسری، سرفصل دروس یا همان سیلابیس درسی، گواهی‌نامه‌های دوره‌های آموزش بلند مدت یا کوتاه مدت، گواهی کار اساتید و کارکنان دانشگاه، ارزشنامه تحصیلی، مدارک صادر شده از وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی، مدارک صادر شده از دانشگاه آزاد اسلامی، مدارک صادر شده از سازمان فنی و حرفه‌ای، مدارک صادر شده از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، گواهی شرکت در سمینار و غیره می باشد.

 

4- ترجمه رسمی اسناد مربوط به اتباع خارجی

انجام ترجمه رسمی اسناد و مدارک اتباع خارجی اعم از پروانه کار اتباع خارجی، گذرنامه و سند ازدواج، گواهی‌های صادره از نهادهای مرتبط با اتباع خارجی، کارت اقامت، گواهی‌های صادر شده برای سفارت‌خانه‌ها، گواهی‌های صادره از نمایندگی‌های کشورهای مختلف و مدارک تنظیم شده در خارج از کشور.

 

5- ترجمه رسمی مدارک و اسناد شرکت ها

ترجمه انواع مدارک و اسناد شرکت های دولتی و خصوصی توسط موسسه ترجمه دانا در سریع ترین حالت ممکن انجام می شود. از جمله این مدارک می توان به اوراق سهام صادر شده از سازمان بورس ایران، اساسنامه و اظهارنامه شرکت ها، اگهی های ثبت و تغییرات، قراردادهای همکاری بین شرکت ها، گواهی های صادر شده از سمت شرکت ها، سوابق بیمه، کارت بازرگانی، گواهی های مالیاتی، ارزش افزوده و ترازنامه، روزنامه رسمی شرکت ها ، بارنامه و اساسنامه صادرات و واردات و همچنین اوراق سهام شرکت‌های تجاری اشاره نمود.

 

ترجمه فوری

گاها مشتری ها بنا به دلایل گوناگون نیاز به ترجمه فوری اسناد و مدارک خود دارند. معمولا این افراد در موقعیت های دشواری قرار می گیرند که نیاز به ترجمه فوری پیدا می کنند.

موسسه ترجمه دانا برای مشتریانی که به ترجمه فوری نیاز دارند تدابیری ویژه ای در نظر گرفته است تا این عزیزان بتوانند در اسرع وقت ترجمه اسناد و مدارک خود را تحویل بگیرند. ما با نیروی انسانی متبحری که در اختیار داریم این خدمت را به بهترین شکل ممکن ارائه می دهیم.

لازم به ذکر است موسسه بابت ارائه ترجمه رسمی فوری ابدا هزینه مازاد از مشتریان دریافت نمی کند.

 

برای انجام ترجمه رسمی اسناد و مدارک حضور در دفتر موسسه الزامی ندارد، می توانید به صورت آنلاین ثبت سفارش کنید. پس از ثبت سفارش پیک معتمد موسسه جهت دریافت اسناد به آدرس شما مراجعه می نماید. هرچند حضور در دفتر موسسه نیز بلامانع است.